X
Czcionka: A A+ A++
Kontrast:

Spotkanie grupy wsparcia

W listopadzie oraz grudniu odbyły się dwa ostatnie w tym roku kalendarzowym  spotkania grupy wsparcia organizowane w Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka przy ul. Wysokiej 24/26.
Podczas listopadowego spotkania  rodzice zastępczy mieli okazję przedyskutować wspólnie z prowadzącymi bieżące problemy wychowawcze występujące w rodzinach. W trakcie dokonano ewaluacji projektu. Jego wyniki po opracowaniu zastaną zamieszczone na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

W grudniu zaproszeni rodzice zastępczy wspólnie z zaproszonym gościem – Panią Martą wykonywali świąteczne stroiki. Dzieci umieszczone w pieczy zastępczej wraz z koordynatorami wykonywali kartki świąteczne.
Wszystkich zainteresowanych mamy zaszczyt zaprosić na kolejną edycję spotkań, która rozpocznie się już w styczniu 2018 roku.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia kierownik Pani Anna Bajdzienko oraz pracownicy Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka składają serdeczne życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.
powrót