X
Czcionka: A A+ A++
Kontrast:

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju.
W 2018 roku zorganizowany zostanie przez Fundację „Proem” przy współpracy z Urzędem Miasta Piotrków Trybunalski – Międzynarodowy Festiwal Wolontariatu Kontakt Piotrków 2018. Będzie to druga edycja Festiwalu w naszym mieście.
Pracownicy Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka informują, iż od stycznia 2018 roku ruszyła kolejna edycja grup wsparcia. Poniżej znajdziecie Państwo  harmonogram i terminy spotkań. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka, przy ul. Wysokiej 24/26 w wyznaczonych terminach o godzinie 15.00.
Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z dokumentem, w którym zamieszczone są szczegóły przyznawania dodatku mieszkaniowego.
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie  w Piotrkowie Trybunalskim informuje, o możliwości dofinansowania ze środków PFRON do  poszczególnych obszarów realizowanych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w 2018 roku.
Chcesz pomagać ? Szukasz sposobu na spędzenie wolnego czasu, a przy tym masz wielkie serce ? Już dziś dołącz do Klubu Wolontariusza funkcjonującego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Tryb.
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim,  informuje, że od lutego 2018r. nastąpi zmiana sposobu wypłaty świadczeń i zasiłków w kasach Ośrodka. Nie będą realizowane wypłaty gotówkowe w kasie na ul. Adama Próchnika 34 i ul Henryka Sienkiewicza 16a.
Świadczenia i zasiłki pieniężne dla osób mających ustalone prawo do pobierania a nie posiadających osobistych rachunków  bankowych będą realizowane w formie kart przedpłaconych.
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów fotograficznych, które odbędzie się w dniu 04.01.2018r. o godzinie 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury Al. 3 Maja 12.
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie informuje, że w dniu 20 grudnia 2017 roku Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Uchwałą NR XLIX/611/17 zatwierdziła zmianę podziału środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych na  2017 rok  według załączonej tabeli: