X
Czcionka: A A+ A++
Kontrast:

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, który przypada na dzień 5 grudnia, w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie  w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 06. 12. 2016r. o godzinie 15.00 odbyło się spotkanie, na które zostali zaproszeni współpracujący z Ośrodkiem wolontariusze oraz przedstawiciele władz miasta.
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim informuje, iż 23 listopada 2016r. odbyło się zakończenie i podsumowanie programu korekcyjno – edukacyjnego dla sprawców przemocy domowej.
„Odrobina dobra okazana człowiekowi,
Lepsza jest niż cała miłość do ludzkości”
( Richard Dehmel )
W dniu 30 listopada 2016 roku odbyło się szkolenie dla pracowników socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim. Szkolenie było nagrodą jaką otrzymaliśmy w ramach konkursu Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.
W ramach projektu „Dzieciństwo warte wspomnień” w dniu 25.11.2016r. w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym „Rodzina w moich oczach”.
Niezwykle miło nam poinformować, że Komisja Konkursowa zapoznała się z pracami, dokonała ich oceny i wybrała laureatów konkursu plastycznego
pt. „Rodzina w moich oczach” organizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim w ramach projektu „Dzieciństwo warte wspomnień’’.
W okresie od 27.10.2016r. do 01.12.2016r. w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w ramach projektu „Dzieciństwo warte wspomnień” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie będą odbywać się warsztaty komunikacji wewnątrzrodzinnej.
         Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim informuje,że w dniu 18 października 2016 roku Zarząd PFRON wprowadził zmiany w dokumencie: Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2016 roku tj.:
W ramach projektu „Dzieciństwo warte wspomnień” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w dniach 17.10.2016r, 21.10.2016r. i 07.11.2016r. w Gimnazjum Nr 2 odbędą się warsztaty dla młodzieży gimnazjalnej z zakresu zastępowania agresji.